The Grand Tour sezon 1 odcinki 1-8 LEKTOR PL | NAPISY PL HDTV [720p ] [x264] [H264] pobierz 2016/2017

POBIERZ THE GRAND TOUR odcinki od 1 do 8 LEKTOR PL | NAPISY PL

download

timthumb-php

The Grand Tour sezon 1 odcinki 1-8 LEKTOR PL | NAPISY PL HDTV [720p ] [x264] [H264] pobierz

download

Grand Tour to brytyjski serial telewizyjny dla motoryzacji Amazon Wideo prezentuje Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May i wyprodukowany przez Andy Wilman.

Cztery zgodził się wyprodukować serię po ich wylotach z serii BBC Top Gear ze wstępnym porozumieniem z 36 odcinków w ciągu trzech lat. Odcinki są ukazać się co tydzień do tych z kont Amazon Prime w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Austrii i Japonii, począwszy od 18 listopada 2016. W dniach po uruchomieniu stało się najchętniej oglądanym epizodem premiera Amazon wideo. W listopadzie 2016 roku oczekiwano show zostać udostępnione dodatkowe 195 krajach i różnych terytoriów, z grudnia 2016 r.

Zamierzony Format początkowo dla poszczególnych filmów telewizyjnych, stosując strzelanie miejscu bez segmentów studio, ale po tytule ujawnić ogłoszono, że nie będzie segmenty studio strzał w dużych namiotach w różnych miejscach. CEO Amazon Jeff Bezos opisane transakcję jako “bardzo, bardzo, bardzo drogie”. [15] W. Chump & Sons jest firma produkcyjna do programu, a Amazon.com rozprowadza show.

Nagrania studyjne rozpoczęła się 17 lipca 2016 w Johannesburgu w RPA. Nagrania w Stanach Zjednoczonych odbyła się 25 września 2016 w południowej Kalifornii, kolejne nagrania odbywają się w Nashville na 21 listopada 2016 roku w Studio nagrań w Wielkiej Brytanii odbyła się w Whitby w dniu 13 października 2016 z późniejszymi nagrań zaplanowanych w Loch Ness w grudnia 2016. Kolejne studio nagrań odbyła się w Rotterdamie w dniu 22 października 2016 roku oraz Laponia w dniu 3 listopada 2016 roku w Stuttgarcie była także lokalizacja filmowanie. W listopadzie 2016 roku ogłoszono, że ostateczna lokalizacja studio filmowanie będzie Dubaju w grudniu 2016 r.

Występ posiada dedykowany tor testowy o nazwie “Eboladrome”, przy dawnym RAF Wroughton. Clarkson stwierdził w pierwszym odcinku, że nazwa jest ze względu na swój kształt przypominający strukturę wirusa Ebola.

Ma ona na celu “wyzwolenia się samochody”, według Clarksona. Nazwy sekcji obejmują “nie jest prosty”, “Stara Dama w domu” i “Your Name Here”. W pierwszym odcinku, tor mówiło się, że zostały zmienione po odkryciu Niewybuch z II wojny światowej.

Samochody są testowane przez kierowcę NASCAR Mike Skinner, znany jako “amerykańskiej”. Według prezenterów, wynajmu Skinner był umowny obowiązek przez Amazon.com, i że nic nie Skinner uważa amerykański, przód i silnikiem V-8 zasilana jako “komunista”. Robiąc okrążenie, Skinner robi sarkastyczne uwagi na temat samochodu.

Pierwszy samochód do okrążenia toru był 2016 BMW M2, napędzany przez Skinnera, zamieszczając czasem 1: 26,2 sekundy. Ferrari 488 został użyty w odcinku jednego celu wykazania utwór, ale Ferrari nie pozwala programowi na to czasie.

Clarkson, Hammond i May omówić samochodów zw wieści. Nowa wstęp jest tworzony co tydzień w tym segmencie, ale opiera się na tej samej koncepcji ich sylwetki, przedstawiających je siedzieli na stołkach, jest rzutowany na białym tle. Clarkson zwykle dostaje odcięte po mówiąc: “Mogę mówić o …” przed każdym Hammond lub może wprowadzić kolejny segment.

Grand Tour ustalił biegania gagów. Podczas każdego odcinka Drone aparat jest zniszczone; w odcinku jednego Drone jest “zestrzelony” przez niewidzialną osobę. W odcinku dwojga dron zostaje zniszczony przez żyrafa na końcu sekwencji otwierania. W odcinku trzecim uderzeniu w maszt łodzi rybackiej i wywala do garnka homara. W odcinku czwartym jest atakowany, a następnie zabrudzone mew.

Innym systemem gag jest “Celebrity Mózg crash” funkcji, gdzie goście gwiazd są żartobliwie “zabity”. W odcinku jednego Armie Hammer, Jeremy Renner i Carol Vorderman są “zabity”, zanim będzie mógł wziąć udział w programie. W odcinku dwie kobiety, ogłoszony jako aktorka Charlize Theron, jest postrzegane jako “zabity” przez lwa, gdy zbliży się do namiotu na piechotę. W odcinku trzy brytyjski aktor Simon Pegg jest “zabity” przez spadające z mostu będąc zaatakowany przez mewy. W odcinku czwartym komik Jimmy Carr jest “zabity” po narciarstwo wodne do łodzi turystycznej. Ten element wystawy odzwierciedla wysiłki BBC, aby zatrzymać Grand Tour z wywiadów goście gwiazd, jak to było skupienie Top Gear “Gwiazdą w samochodzie za rozsądną cenę” segmentu. Ponadto, za każdym razem gościem gwiazda umiera, James May pyta: “Czy to znaczy, on / ona nie nadchodzi wtedy?” do którego Richard Hammond odpowiada “No James, on / ona nie jest” lub jakikolwiek inny komentarz wyjaśniający śmierć gościa gwiazd.

Clarkson, Hammond i May uruchomienia nowego programu o filmie pokazano Clarkson opuszczeniu Londynu lecieć do Los Angeles, gdzie spotyka Hammond i May. Jak szklarni kwiaty play “Widzę teraz wyraźnie” trio jazdy Fordy Mustangi przez pustynie Kalifornii Rabbit Dry Lake, wraz z gamy samochodów i wiaduktu przez Breitling Jet Team. Po sekwencji, gdzie witają słuchaczy i widzów, i wprowadzić namiot, pierwsza opcja pokazuje Clarkson, Hammond i May testowania trzy hybrydowe hypercars; McLaren P1, Porsche 918 i Ferrari Ferrari LaFerrari w Algarve International Circuit w Portugalii. Później Clarkson wprowadza serialu nowego toru testowego, “Eboladrome” z okrążenia przez Ferrari 488 i BMW M2. Renner, Hammer i Vorderman są żartobliwie “zabity”, zanim będzie mógł wziąć udział w pokazie. Po powrocie do Portugalii, Jérôme d’Ambrosio wykonuje timed okrążeń w hypercars. Epizod kończy Hammond i May oświadczając, że będą one wyburzyć dom Clarkson jako walkower dla utraty zakład: że McLaren P1 będzie najszybszy w okrążeniu i pokonać Porsche 918 i Ferrari LaFerrari.

Namiot jest kolebką ludzkości rezerwatu widokiem Johannesburg. Intro i tematem dostroić (pominięte w Episode 1) są odtwarzane przed prezenterzy omówić prezydent Republiki Południowej Afryki Jacob Zuma, w Nkandla związek firepool kontrowersji i carjacking. Clarkson i Amerykanin Test Aston Martin Vulcan. Producent Andy Wilman wysyła prezenterów do króla Abdullaha II Special Operations Training Centre (KASOTC) poza Ammanie dla SAS stylu szkolenie wojskowe ćwiczenia. Car-builder Johan Ackermann pokazuje jego własna konstrukcja replikę Sauber Mercedes C9. Niech wizyty Soweto, aby wziąć udział w południowoafrykańskim motorsportu z “Spinning”, gdzie samochody generowania dymu, wykonując określone pączki muzyki rap dopóki opony Blowout. Osoba wprowadzona jako aktorka Charlize Theron jest rzucił się przez lwa i “zabity”. Wreszcie prezenterzy powrócić do KASOTC w Jordanii recenzję Audi S8 Plus podczas ratowania VIP i transportowanie ich do “Ambasady Brytyjskiej”.

Namiot znajduje się na nabrzeżu portu w Whitby w North Yorkshire. Prezenterzy przetestować Aston Martin DB11, Rolls-Royce Dawn i Dodge Challenger SRT Hellcat przez “Grand Touring” we Włoszech. Clarkson i może wyprawa rozpoczyna się w gonitwie Palio di Siena, przed oglądaniem Narodziny Wenus malarstwa w Galerii Uffizi we Florencji. Clarkson i Hammond ścigać się wzajemnie Mugello Circuit. W namiocie prezenterzy omówić Whitby strumienia. Po powrocie do Włoch, Hammond odwiedza Muzeum Lamborghini jednocześnie Clarkson i May oglądać Carmen na deskach amfiteatru Arena w Piazza Bra. Wycieczka trwa przez Piazza dei Signori, Vicenza, a kończy się w Lagunie Weneckiej. Simon Pegg “spada do jego śmierci” z Whitby Swing Bridge. Jeremy Clarkson prezentuje swoje zdanie na temat automatycznych pojazdów. Spełniając swój zakład z jednym odcinku, Hammond i May zniszczyć dom Clarkson w Diddly Squat Farm w Chadlington, Oxfordshire.

Clarkson przeglądu Porsche 911 GT3 RS i porównuje go do BMW M4 GTS; pomimo krytykuje M4 GTS do poświęcania stworzeń komfort bez całkowitego przyrostu wydajności, oświadcza jej zwycięzcę po prostu dlatego Hammond posiada GT3 RS. Prezenterzy podróż do Południowej Walii i wyruszył do najbardziej przyjaznych dla środowiska karoserii za pomocą platformy Land Rover Discovery. Przed ich 11 mil Road Trip, maj w błocie samochód rozpada się, w wyniku czego jego odbudowy samochód poprzez cegły i Clarkson mięsa samochód jest zniszczony przez miejscową psa. Po naprawach Clarkson swojego samochodu z żeberek, Ford trio rzeki, która rozpada cegły samochodu majowym. Samochód Hammonda jest prawie zniszczony przez niewidzialną osobę mechanicznego cięcia żywopłoty. Następnego dnia rano, maj zmienia ciało w jednej cegły wykonane z siana i gnojówki. Prezenterzy przybyć na torze brudu, gdzie wyścig z trzech normalnych samochodów. Pomysł przyjaznych środowisku karoserii jest opuszczony po Clarkson mięsa samochód jest opanowany przez robaki, Hammond ogród samochód zapali, i może za siano samochód rozpada. Jimmy Carr jest gościem “Celebrity mózgu Miasto gniewu”, ale jego jet ski zderza się z łodzi na jego drodze do namiotu. Aby wypełnić czas, prezenterzy przedstawić Audi TT Mk1 Quattro z Hammond ukryte za tylnym zderzakiem, aby pokazać nową technikę przemytu wykorzystywany przez nielegalnych imigrantów, jak również przy użyciu Hammond jako improwizowanej czujnik parkowania.

 

Format segmentów w programie są wynikiem konieczności różnił się od poprzedniego zespołu pracy na Top Gear w BBC. Spektakl jest przedstawiony z parą dużych namiotów na Grand Tour na całym świecie. Prezenterzy siedzą wokół stołu na kozłach, z publicznością w studio siedzi przed nimi. W “Rozmowa Ulica” segment umożliwia dyskusję o bieżących wydarzeniach w czasie filmowania. Czasy okrążeń są wyświetlane na elektronicznej tablicy wyników. Powracającym kierowca testowy stosowany do czasów okrążeń to nazwana charakter NASCAR, przedstawiając stereotypowego akcent redneck i punkty widzenia, i podatne na stycznej mowy. Wszelkie gości celebrytów zarezerwowane na “gwiazdy” Mózg Katastrofy segmentu są pokazane jest “zabity off”, zanim będą mogły zostać przesłuchani przez prezenterów.

Tytuł wystawy został ogłoszony jako Grand Tour w dniu 11 maja 2016 roku serialu logo został odsłonięty przez Clarkson na Twitterze w dniu 28 czerwca 2016 r.

Nie było spekulacji, że show można nazwać biegów Gałki po zgłoszeniu znaku towarowego zostało dokonane przez tą nazwą przez spółki powiązanej, ale Clarkson stwierdził w październiku 2015 roku, że nie byłoby to tytuł. Wyjaśnił, w kwietniu 2016, że słowo “Gear” nie może być stosowany ze względów prawnych.

Krótki trailer został wydany w dniu 08 kwiecień 2016 ukazywania Clarkson, Hammond i May mózgów dla odpowiedniej nazwy dla nowej serii, przed zakończeniem z hashtag.

Kolejny krótki trailer został napisany przez Clarkson na Facebooku, po raz kolejny przedstawiając trio próbuje wyczarować odpowiednią nazwę. Ale tym razem, kończą się coraz rozproszony i całkowicie zapominając zadania. Wkrótce potem, przyczepa została wydana na kanale Amazon UK wideo YouTube.

Wielka Broadcast Wyposażenie (UBF) w Holandii wygrała kontrakt na zewnątrz segmentów namiotowych nadawczych. Czternaście mikrofony są używane do nagrywania utworu śmiech reakcji publiczności wewnątrz namiotu. Mobilne studio konfiguracja dźwięku używa Lawo mieszanie biurka połączone poprzez MADI do miksowania na żywo, nagrywanie dźwięku i domofony TalkBack.

W lipcu 2016 roku po zakończeniu kręcenia The Grand Tour offshore motorówka wyścigowa Motorówka C-237 należący do Sunus Racing został zatrzymany w basenie San Marco i zatrzymane przez policję w pobliżu San Zaccaria Wenecja, bo tylko mając ubezpieczenie podczas kręcenia się, i nie później.

 

Po publicznym nazewnictwa show, Amazon oferowane nowym klientom £ 20 zniżki na pierwszym roku na Amazon Prime w ciągu 14-16 maja 2016 przyczepa ogłasza datę premiery serialu, jak 18 listopada 2016 został opublikowany w serialu kanału YouTube w dniu 15 września 2016. Drugi, przyczepy pełnej długości, został wydany w dniu 6 października 2016 roku [50] Przyczepy skorzystało muzyka “Chodź ze mną” przez Kongos.

W ramach swojej kampanii marketingowej, Amazon umieszczone rozbił samochód Toyota Prius w Hackescher Markt w Berlinie, naprzeciwko dworca kolejowego Kings Cross Londyn i na Hollywood Walk of Fame poza Dolby Theatre w Los Angeles.

W połowie 2016 DHL rozpoczął sponsorowanie kosztów transportu namiotu i mobilnej pracowni. W czerwcu 2016 roku, w związku z umowy sponsorskiej, prezenterzy już dodane filmy z siebie próbujących złożyć DHL-markowe opakowania transportowe. Pierwszy odcinek stwierdził, że “czynnikiem promocyjnym” zostały podane przez Breitling Jet Team, DHL, i Samsung. Osiem samolotów Breitling Jet wzięła udział w wiaduktów sekwencji otwierającej. Na odcinku 2, lista obejmuje 5,11 taktyczne.

W listopadzie 2016 roku serial otrzymał w większości pozytywne recenzje od krytyków, a The Guardian mówiąc: “Jeremy Clarkson i co zostawić BBC w ich kurzu”. Daily Express TV reporter, Neela Debnath skomentował, że pierwszy odcinek “przypominał hollywoodzkiego hitu” i dodał, że “[The Grand Tour] w zasadzie Top Gear na sterydach”. Jednak BBC Media Editor, Will Gompertz powiedział otwarcie, że “nie ma ironii. To czuje się nieprzyjemnie aroganckich” ale gdy prezenterzy były w namiocie “normalna usługa została wznowiona” i że “Wydawało mi się, że Grand Tour jest program telewizyjny, który chce być – i całkiem możliwe, powinno być – film “The Independent opisane Grand Tour jako” najlepszy z Top Gear, ale z większym budżetem “TheWrap podano szacunkową przez Symphony Advanced media, które w weekend otwarcia liczyć widza The Grand Tour był trzy razy większy od weekendu otwarcia Człowiek z Wysokiego Zamku.

Odcinek 2 był nieco mniej przychylnie przyjęty przez fanów i krytyków. The Telegraph pisał o segmencie Jordan: “[…] żmudne Segment film akcji sugerują, że są w niebezpieczeństwie utraty przebieg siebie lekko i że polityka Amazon hands-off kierunku produkcji miał potencjalne wady.” Radio Times powiedział, że “wielu widzów było niezadowolonych mówiąc, branding pokaz jak tępy i nie śmieszne.”

 

Comments are closed.